Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezlerin ses yoğunluğunu önlemek ve en aza indirmek için çalışanların masalarının aralarına seperasyon paneller kullanılmaktadır.

İçeriden dışarıya giden sesleri ve dışarıdan içeriye gelen sesleri azaltmak ve en az düzeye indirmek için ise akustik süngerler kullanmaktayız.

Amaç, çağrı merkezi çalışanlarının olumsuz yönde etkilenmelerinin önüne geçmektidr.
 
Çağrı merkezlerinde kullanılan masa seperatörleri ve akustik paneller yardımıyla gerekli ses yalıtımı çalışması ile gürültü, psikolojik etkenler ve kan basıncının düşmesi, kas kasılması gibi etkenlerin de önüne geçilmektedir.

Bu çalınlar için büyük sorunlardan dolayı ses yalıtımı çok önemlidir. Çağrı merkezlerinde kullanılan paravan, akustik paneller, seperatör ve akustik süngerler kullanarak ses izolasyonunu sağlıyoruz.

Bu tür çalışma alanlarında meydana gelen ses yoğunluğu ve karmaşası ayrıca çalışanların iş verimini de azaltmaktadır. Ses karmaşasını azaltmak ve önlemek için akustik düzenlemeler ayrıca yapılmaktadır. Akustik paneller bu amaç için kullanılmaktadır.
Ses yalıtımı ile dışarıdan içeri ve içeriden dışarı çıkan sesleri engellemek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz, İzmir Ses Yalıtım Firması olarak tecrübeli ekibimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hemen Teklif Alın