Kumaş Kaplı Paneller

Kumaş Kaplı Akustik Paneller

Kumaş kaplı paneller, akustik özellikli kumaşlar, aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemelerden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama modelleri yapılabilmektedir.

Mekanlara göre bir sürü renk alternatifleri bulunmaktadır. Dekoratif akustik duvar panelleri ile çekici ve çarpıcı izlenim yaratmak ayrıca mümkündür.

Bu tür panellerde doğal keçe ve kumaşlar kullanılarak elde edilen tasarımlar ile çağdaş görünümler oluşturulmaktadır.

Göze hitap eden bu çekici modelleri sizde edinebilir, değişik şık bu modelleri arzu ettiğiniz tüm alanlarda kullanabilirsiniz.

Kumaş kaplı akustik paneller, üstün akustik performans sağlamakta olan niteliklerle üretilmiştir. İçindeki malzeme ister büyük konferans salonlarında, isterse ofis ortamlarında kullanılmak üzere kurulsun, kumaş sargılı süngerler üstün kalitesi, yankılanma seslerinin sorun olduğu her alanda istenilen gürültü azaltma seviyesini üretir.

Kurulumu kolay olan ürünümüz, temel aletlerin asgari kullanımı ile kolay kurulum sağlar. Akustik panellerimizin esnek yapısı sebebiyle, neredeyse ihtiyaç duyduğunuz her yere kurmak kolaydır.
İster süton direklerinin etrafına sarılmış olsun, isterse kavisli duvarlarda yüksek nitelikli kumaş sarılmış paneller ses emilimini sağlamaktadır.

Hemen Teklif Alın