Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımı

Televizyon ve müzik stüdyolarının kullandıkları Reji odaları için yapılan çalışmaları kapsamaktadır.

Reji odalarının çalışma ortamı, seyirci ve dinleyicilere kaliteli sonuç yansıtabilmek adına ses seviyesi rahatsız etmeyecek bir seviyeye getirilmektedir.

Ülkemizdeki büyük stüdyolarda ışık, reji ve kamera kontrol, hatta resim kayıtları içinde odalar bulunmaktadır. Bu tür odalarında ses izolasyonları İzmir Ses Yalıtım firmamızca yapılmaktadır.

Televizyon Kayıt Düzenleme Ses Yalıtımı

Reji odalarında stüdyo içerisinde bulunan kameralar için monitörler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra banttan okunacak her görüntü için ayrı bir monitör, dışarıdan yapılan bağlantıları görmek için birer monitör, alt yazıları cihazın ekrana ve çıkışını seyretmek için monitör ve yayını seyretmek için de televizyon ekranı bulunmaktadır.

Monitör sayısı oldukça fazladır ve bir kumanda odası olarak önemli bir alan olarak görülmektedir. Reji odalarının önemi oldukça büyüktür, bu odalarda ses izolasyonu yaptırılması çok önemlidir. Odadaki sorunun kaynağına göre uygulamalar uzman ekibimizce yerinde incelenir ve gerekli olan tüm uygulamalar İzmir Ses Yalıtım Firmamızın profesyonel ekibi ve kaliteli ürünleri ile gerçekleştirilir.

Hemen Teklif Alın