Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo ses izolasyonu müzik yayını ile uğraşan sektörlerde genellikle birbirlerine yakın bulunan stüdyolarda aynı anda farklı yayınlar yapabilmesi amacıyla yapılmaktadır.

Aynı anda gerçekleşen müzik ve seslendirme çalışmalar sırasında ortaya çıkan yüksek seslerin diğer çekim yapan alanı etkilememesi amacı ile yalıtım yapılması zorunludur.

Aksi takdirde tek seferde sadece bir çekim yapılabilir, bu durum da yayıncılık sektörünü sekteye uğratmaktadır.
İzmir Ses Yalıtım firması olarak yayıncılık piyasasında bu tür sıkıntıları gidermek amacıyla yaptığımız çalışmalar ile stüdyo ses izolasyonunu profesyonel kadromuz ve kaliteli ürün ve ekipmanlarımız ile uzun yıllardır gerçekleştirmekteyiz.

Ses yalıtımı ve izolasyonunun öncelikli amacı birbirene yakın farklı stüdyolardaki seslerin birbirine karışmasının önüne geçmektir. Stüdyoların özellikle iç duvarları kaliteli malzemeler ile ses geçirmez hale getirilmek zorundadır.

Bir diğer önemli nokta ise ses izolasyonu çok iyi seviyede yapılmış olan bir kayıt odası oluşturmaktır. Bu yapılanlar ile beraber farklı stüdyolarda aynı anda kayıt edebilme olanağı güvence altına alınmış olur. İzmir Ses Yalıtım firması uzun senelerdir sektörde ses yalıtımında önemli ölçüde kaliteli ürünleri profesyonel kadrosuyla beraber gerçekleştirmektedir.

Hemen Teklif Alın